Wnętrze

Loftowe wnętrza, wysokie mieszkania

Osiedle Nowa Guzikarnia to pod wieloma względami wyjątkowe wnętrza. Sufit na wysokości 320cm, okna szerokie na 350cm, nośność stropów przekraczająca trzykrotnie normy dla budownictwa mieszkaniowego, wysoka izolacja akustyczna pomiędzy lokalami. To parametry godne najbardziej ekskluzywnych inwestycji mieszkaniowych.

Projekt warszawskiej pracowni ADC Architekci miał na celu wykorzystanie wszystkich zalet solidnej konstrukcji dawnej fabryki. Wysoka nośność stropów w połączeniu z dużą wysokością mieszkań daje możliwość zaprojektowania antresoli w mieszkaniach, co znacząco polepszy wykorzystanie dostępnej powierzchni. Wykończenie korytarzy i klatek schodowych będzie nawiązywało do historii budynku, w licznych miejscach pojawią się formy i kształty przypominające guziki.

W ramach budowy osiedla „Nowa Guzikarnia” powstanie 138 komfortowych, przestronnych i funkcjonalnych mieszkań o metrażu od 28m2 do 78m2. W ofercie znajdują się mieszkania z gotowym projektem wykończenia wnętrza gwarantującym maksymalne wykorzystanie przestrzeni oraz nowoczesny design.

Design Nieszabloniwe projekty